Kurz pro rodiče

Kurz pořádaný lyžařskou a snowboardingovou školou rodiče s dětmi je určen pro rodiče dětí od 2 do 6 let. Jednotlivé lekce probíhají v Skiareálu Boží Dar – Neklid v měsících leden až březen.

Třetinka

Vážení rodiče, plně chápeme, že v současné nejisté době je pro mnohé z Vás velice problematické přihlásit Vaše dítko a uhradit kurz tak, jak žádají naše všeobecné podmínky, když ještě není zcela jisté, zda a za jakých podmínek se kurzy uskuteční.
Na druhou stranu bez znalosti alespoň rámcového počtu frekventantů nejsme schopni kurzy odpovídajícím způsobem připravit. Potřebujeme například zajistit na každý den potřebný počet instruktorů a předběžně objednat dopravu. Pro nás je v tomto okamžiku nejvyšší čas. Musíme také koupit potřebné množství skipasů, jinak bychom je pak museli uhradit za plnou cenu.

1) Přihlášku uskutečníte standardním způsobem na celý kurz (6 lekcí).
2) Pro úhradu bude kurz rozdělen do 3 bloků po dvou lekcích (1+2 / 3+4 / 5+6)
3) Každý blok uhradíte samostatnou platbou bankovním převodem, kterou stačí uskutečnit nejpozději v pondělí, které bezprostředně předchází danému bloku lekcí...
Veškeré informace najdete v sekci Obchodní podmínky a řád Lyžařské a snowboardové školy.

Jak vyplnit objednávku

V přehledu detail objednávky máte zobrazenou cenu za vámi zvolený kurz, dále zde můžete vidět počet volných míst a termíny jednotlivých lekcí. Po vyplnění osobních údajů, na které bude vystavena a násedně zaslána zálohová faktura, odešlete tlačítkem pro potvrzení svojí ojednávku.

Doprava

Dopravu v případě tohoto kurzu nezajišťuje LSŠ, ale rodič.

Důležité informace

Informace, které se týkají obchodních podmínek, řádu LSŠ a ochraně vašeho soukromí jsme věnovali samostatné sekce.

Obchodní podmínky a řád LSŠ

Nově: V případě zrušení celého kurzu, nebo jednotlivých lekcí v důsledku závazných mimořádných opatření či rozhodnutí vyhlášených orgány státní správy, vrátí LSŠ 85 % z ceny lekcí, které se v důsledku těchto opatření či rozhodnutí nekonaly.

Veškeré obchodní podmínky, které stvrzujete objednáním kurzu najdete v sekci Obchodní podmínky a řád Lyžařské a snowboardové školy (dále jen „LSŠ“)

Ochrana soukromí

Veškeré informace týkající se ochrany vašich soukromých dat, jakým je telefon či e-mail, najdete v sekci ochrana soukromí

Často kladené otázky

Známé také pod zkratkou FAQ. Zde jsme pro vás připravili sekci obsahující odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Detail objednávky

5450,- Kč

Volá místa

7


Termíny lekcí

Termíny jednotlivých lekcí budou určeny po uvolnění mimořádných opatření ovlivňujících výukou LSŠ.


Odesláním formuláře dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů a souhlasíte s obchodními podminkami.